tooltip after the triger

Кошничка за купување

Во моментов е празна!

За информации и нарачки јавете се на:02/3094 550

За информации и нарачки јавете се на:

02/3094 550

Walkmaxx

Walkmaxx женски обувки

Повеќе информации

Walkmaxx женски обувки

Удобноста во одењето останува иста, но новите Walkmaxx Ladies Style Shoes се многу помодерни.

Практични со лесно прилагодливи лепенки.

Повеќе информации
Walkmaxx Walkmaxx женски обувки

Walkmaxx

Walkmaxx машки обувки

Повеќе информации

Walkmaxx машки обувки

Модерни и современи, јасен дизајн кој придонесува кон секојдневниот, но истовремено и елегантен изглед.

За подобар и поздрав стил на живеење со секој чекор.

Повеќе информации
Walkmaxx Walkmaxx машки обувки

Walkmaxx 2.0 - Спортски патики

Повеќе информации

Walkmaxx 2.0 - Спортски патики

Патики за побрзо тонирање на мускулите и слабеење на лесен начин

Со секој пар - добивате ПОДАРОК Изи фит масажер за стапала во вредност од 1290 ден.

Повеќе информации
 Walkmaxx 2.0 - Спортски патики

Walkmaxx

Walkmaxx Нелизгачки чизми

Повеќе информации

Walkmaxx Нелизгачки чизми

Неверојатно удобни, топли зимски чизми со изолирана внатрешност и водоотпорна горна облога.

Практични со лесно прилагодливи лепенки.

Специјална понуда со 1000 ден. ПОПУСТ!

Повеќе информации
Walkmaxx Walkmaxx Нелизгачки чизми

Walkmaxx 2.0 - Фитнес патики

Повеќе информации

Walkmaxx 2.0 - Фитнес патики

Силни, елгантни и ви нудат правилна подршка. Активирање на мускулите кои не сте ни знаеле дека ги имате!

Со секој пар - добивате ПОДАРОК Изи фит масажер за стапала во вредност од 1290 ден.

Повеќе информации
 Walkmaxx 2.0 - Фитнес патики

Walkmaxx

Walkmaxx - Зимски чизми

Повеќе информации

Walkmaxx - Зимски чизми

Горен дел од автентична кравја антилоп кожа и неверојатно топла постава, за одржување на пријатно и топло чувство на стапалата и здрава температура!

Специјална понуда со ПОПУСТ!

Повеќе информации
Walkmaxx Walkmaxx - Зимски чизми

Walkmaxx Обувки за пешачење

Удобни, водоотпорни, отпорни на ветер и проветрени. Одлични за пешачење на отворено, дури и при силен ветер и лошо време.

Повеќе информации
Walkmaxx Walkmaxx Обувки за пешачење

Walkmaxx

Walkmaxx Балетанки

Повеќе информации

Walkmaxx Балетанки

Модерен начин да се чувствувате и да изгледате подобро со секој следен чекор! Со Walkmaxx Балетанките прошетајте до Топ форма!

Повеќе информации
Walkmaxx Walkmaxx Балетанки

Walkmaxx

Фитнес Мокасини

Повеќе информации

Фитнес Мокасини

Модерни Фитнес Мокасини за тонирање на вашето тело и подобар животен стил.

Нарачајте Фитнес Мокасини и добијте ги Walkmaxx Балетанките со 50% ПОПУСТ!

Повеќе информации
Walkmaxx Фитнес Мокасини

Walkmaxx

Walkmaxx Кожни папучи

Повеќе информации

Walkmaxx Кожни папучи

Кожни папучи специјално дизајнирани да ги вратат удобноста и здравјето!

Специјална понуда за само 1490 ден.!

Повеќе информации
-57%
Walkmaxx Walkmaxx Кожни папучи

Walkmaxx

Walkmaxx - Старки

Повеќе информации

Walkmaxx - Старки

Надалеку прочуениот дизајн што плени генерации – бели или црни старки со бели врвки! Специјална понуда со 50% ПОПУСТ!

Повеќе информации
Walkmaxx  Walkmaxx - Старки

Walkmaxx Кломпи

Повеќе информации

Walkmaxx Кломпи

Совршени за работи во градината и околу куќата. Дополнително ременче за циркулација на воздухот.

Повеќе информации
 Walkmaxx Кломпи

Walkmaxx Домашни папучи

Повеќе информации

Walkmaxx Домашни папучи

Иновативни домашни папучи со дизајнирано јадро кое го намалува притисокот на вашите зглобови.

Повеќе информации
 Walkmaxx Домашни папучи

Walkmaxx

Walkmaxx - Фитнес патики

Повеќе информации

Walkmaxx - Фитнес патики

Обувките Walkmaxx Maxxtone имаат 2 меки перничиња во ѓонот, за да го омекнат секој чекор.

Повеќе информации
Walkmaxx  Walkmaxx - Фитнес патики

Walkmaxx

Walkmaxx Патики за трчање

Повеќе информации

Walkmaxx Патики за трчање

Идеални за трчање, вежбање и секојдневно пешачење.

Специјална понуда со ПОДАРОК - Педометар!

Повеќе информации
Walkmaxx Walkmaxx Патики за трчање

Walkmaxx Чизми

Повеќе информации

Walkmaxx Чизми

Меки, удобни и лесни спортски чизми кои можете да ги носите каде што ќе посакате. Нема повеќе болни стапала!

Повеќе информации
 Walkmaxx Чизми
Če z izdelkom ne boste popolnoma zadovoljni, vam bomo v trenutku vrnili denar.
WalkMaxx je znamka podjetja Studio Moderna, ki je eden izmed največjih spletnih trgovcev v Centralni in Vzhodni Evropi. Lahko nam zaupate.
Pri nas lahko nakupujete brez skrbi. Vsi vaši podatki so 100% varni.
Če imate kakršno koli vprašanje ali težavo, vam bomo z veseljem pomagali. Preprosto pokličite na 080 23 46 in naš svetovalec vam bo z veseljem osebno svetoval.

Што ги прави Walkmaxx толку посебни?

Иновативно заоблени за неверојатна удобност и комфорт

Овозможува природно движење на ногата - чувство како боси да пешачите по песочна плажа.

Спречуваат појава на болки во стапалата и грбот

Одлично решение за оние кои поголем дел од времето го поминуваат во пешачење, спортисти, особи со рамни стапала или оние со болки во нозете.

Зголемена активност на мускулите

Зацврстување на мускулите, подобрување на држењето на телото, согорување калории и подобрување на расположението.

Walkmaxx Спортски патики Големина Walkmaxx Нелизгачки чизми
Пријавете се за Е-магазин
Впишете ја Вашата е-маил адреса и очекувајте големи изненадувања!
Дружете нè на Facebook
Посетете ја Walkmaxx страната на facebook и дознајте за здравиот начин на живот, фитнес вежби и за здрав начин на губење на тежината.