Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Comfort Есенски балетанки
  -50%

  Comfort Есенски балетанки

  Нови Walkmaxx Comfort есенски балетанки со модерен дизајн комбиниран со удобност.

  Машничка која се вади, со што тие се соодветни за сите пригоди.

  Редовна цена: 3.580,00 ден.

  Специјална цена: 1.790,00 ден.

  Comfort Есенски балетанки
  -50%

  Comfort Есенски балетанки

  Нови Walkmaxx Comfort есенски балетанки со модерен дизајн.

 • Comfort Елегантни Балетанки
  ново

  Comfort Елегантни Балетанки

  Елегантен изглед и удобност за вашите стапала.

  Comfort Елегантните балетанки претставуваат чекор понапред во женската мода и елеганција на обувки.

  Редовна цена: 2.990,00 ден.

  Comfort Елегантни Балетанки
  ново

  Comfort Елегантни Балетанки

  Comfort Елегантните балетанки се чекор понапред во женската мода.

 • Walkmaxx старки сега со нови бои
  -50%

  Walkmaxx старки сега со нови бои

  Имајте удобна и модерна пролет со новите старки од Walkmaxx.

  Сега достапни и во нови весели и модерни бои - бела, златна, сребрена и црвена.

  Редовна цена: 2.990,00 ден.

  Специјална цена: 1.495,00 ден.

  Walkmaxx старки сега со нови бои
  -50%

  Walkmaxx старки сега со нови бои

  Имајте удобна и модерна пролет со новите старки од Walkmaxx.

 • Comfort Flexible Машки мокасини
  ново

  Comfort Flexible Машки мокасини

  Нови и подобрен модел од линијата на Comfort Flexible мокасини.

  Направени од еластичен материјал за да се прилагодат на сите форми на стапалото.

  Редовна цена: 2.390,00 ден.

  Comfort Flexible Машки мокасини
  ново

  Comfort Flexible Машки мокасини

  Новиот и подобрен модел од линијата на Comfort Flexible мокасини.

 • НОВИ Pure Женски сандали
  -50%

  НОВИ Pure Женски сандали

  НОВИ Pure Женски сандали
  -50%

  НОВИ Pure Женски сандали

  Елегантни сандали кои ви нудат удобност во одењето.

 

Одберете модел

 
 

Машки обувки

 
 

Женски обувки

 
 

Нови модели

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

Рецензии од купувачи:

Топ понуди

Што ги прави Walkmaxx толку посебни?

Иновативно заоблени за неверојатна удобност и комфорт

Овозможува природно движење на ногата - чувство како боси да пешачите по песочна плажа.

Спречуваат појава на болки во стапалата и грбот

Одлично решение за оние кои поголем дел од времето го поминуваат во пешачење, спортисти, особи со рамни стапала или оние со болки во нозете.

Зголемена активност на мускулите

Зацврстување на мускулите, подобрување на држењето на телото, согорување калории и подобрување на расположението.