Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати
 • Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Женски сандали
  -50%

  Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Женски сандали

  Женските Pure сандали од Walkmaxx имаат заоблен ѓон, антибактериска заштита, прилагодливи лепенки и елегантен дизајн кој се вклопува речиси со секоја гардероба, што ги прави соодветни за секоја пригода.

  Редовна цена: 2.990,00 ден.

  Специјална цена: 1.495,00 ден.

  Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Женски сандали
  -50%

  Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Женски сандали

  Женските Pure сандали од Walkmaxx имаат заоблен ѓон, антибактериска заштита, прилагодливи лепенки и елегантен дизајн
 • Pure Sandals 2.0 Машки сандали
  -50%

  Pure Sandals 2.0 Машки сандали

  Walkmaxx Pure машките сандали се одлични за топлите летни месеци. Тие ви овозможуваат природно, здраво движење и ја намалуваат болката во зглобовите и грбот.

  Тие имаат 3 лепенки кои се прилагодуваат на ширината на вашата нога.

  Редовна цена: 2.990,00 ден.

  Специјална цена: 1.495,00 ден.

  Pure Sandals 2.0 Машки сандали
  -50%

  Pure Sandals 2.0 Машки сандали

  Walkmaxx Pure машките сандали се одлични за топлите летни месеци. Тие ви овозможуваат природно, здраво движење и ја намалуваат болката во зглобовите и грбот.
 • Walkmaxx Comfort Elegant 2.0 Балетанки
  ново

  Walkmaxx Comfort Elegant 2.0 Балетанки

  Збогатени со дополнителна мека влошка во ѓонот која ја зголемува амортизацијата и ги прави овие балетанки меки, удобни и прикладни за секоја пригода.

  Oд: 2.990,00 ден.

  Цена клуб: 2.390,00 ден.

  Walkmaxx Comfort Elegant 2.0 Балетанки
  ново

  Walkmaxx Comfort Elegant 2.0 Балетанки

  Збогатени со дополнителна мека влошка во ѓонот која ја зголемува амортизацијата и ги прави овие балетанки меки, удобни и прикладни за секоја пригода.
 • Walkmaxx Leisure Shoes 2.0 Старки со 50% ПОПУСТ
  -50%

  Walkmaxx Leisure Shoes 2.0 Старки со 50% ПОПУСТ

  Walkmaxx Comfort Leisure Shoes 2.0 се модерни старки во весели бои и со добро познатата удобност.

  Заоблениот ѓон ќе ги заштити вашите стапала дури и кога поминувате многу време на нозе.

  Редовна цена: 2.990,00 ден.

  Специјална цена: 1.495,00 ден.

  Walkmaxx Leisure Shoes 2.0 Старки со 50% ПОПУСТ
  -50%

  Walkmaxx Leisure Shoes 2.0 Старки со 50% ПОПУСТ

  Walkmaxx Comfort Leisure Shoes 2.0 се модерни старки во весели бои и со добро познатата удобност.
 • Елегантни женски сандали
  -50%

  Елегантни женски сандали

  Pure сандали кои ви нудат удобност во одењето.

  Елегантни женски сандали
  -50%

  Елегантни женски сандали

  Елегантни сандали кои ви нудат удобност во одењето
 

Одберете модел

 
 

Машки обувки

 
 

Женски обувки

 
 

Нови модели

 
 

Акција

 

Што ги прави Walkmaxx толку посебни?

Иновативно заоблени за неверојатна удобност и комфорт

Овозможува природно движење на ногата - чувство како боси да пешачите по песочна плажа.

Спречуваат појава на болки во стапалата и грбот

Одлично решение за оние кои поголем дел од времето го поминуваат во пешачење, спортисти, особи со рамни стапала или оние со болки во нозете.

Зголемена активност на мускулите

Зацврстување на мускулите, подобрување на држењето на телото, согорување калории и подобрување на расположението.

izbor-dimenzii
izbor-dimenzii
izbor-dimenzii

Избор на димензии

Одберете ја правилната големина