Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Adaptive Adaptive Машки патики

Adaptive Adaptive Машки патики Walkmaxx
Photos
 • Видеа
 • Слики
Adaptive Adaptive Машки патики Walkmaxx Adaptive Adaptive Машки патики Walkmaxx Adaptive Adaptive Машки патики Walkmaxx Adaptive Adaptive Машки патики Walkmaxx Adaptive Adaptive Машки патики Walkmaxx Adaptive Adaptive Машки патики Walkmaxx Adaptive Adaptive Машки патики Walkmaxx Adaptive Adaptive Машки патики Walkmaxx Adaptive Adaptive Машки патики Walkmaxx Adaptive Adaptive Машки патики Walkmaxx Adaptive Adaptive Машки патики Walkmaxx Adaptive Adaptive Машки патики Walkmaxx Adaptive Adaptive Машки патики Walkmaxx Adaptive Adaptive Машки патики Walkmaxx Adaptive Adaptive Машки патики Walkmaxx
-33%
Adaptive Adaptive Машки патики

SKU: 99-1000040322

Машките Адаптив патики од Вокмакс се дизајнирани со новиот флексибилен и иновативен ѓон кој се прилагодува на формата на секое стапало и ви нуди 100% флексибилност. Тие имаат и перниче со гел за уште поголема поддршка и амортизација. Оригиналниот заоблен ѓон на Вокмаксги активира мускулите на задникот и нозете и ја забрзува циркулацијата.

Специјална понуда со 1.200 денари ПОПУСТ!

Редовна цена: 3.690,00 ден.


Специјална цена: 2.490,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Уживајте во удобноста со новите Адаптив патики

Новите Адаптив патики од Вокмакс им нудат идеална удобност на вашите стапала. Тие се одлични за секојдневните прошетки, за оние кои поминуваат долго време на нозе и за оние кои имаат проблеми со стапалата. Сега ја имате најдобрата поддршка и удобност без оглед на тоа дали се наоѓате на работното место, се шетате или пак ги извршувате секојдневните активности.

Уште поголема флексибилност

Благодарение на новиот и иновативен флексибилен ѓон кој ја зголемува својата ширина, Вокмакс Адаптив патиките ви нудат 100% флексибилност која се прилагодува на формата на секое стапало. Дополнително, специјалниот ѓон го спречува деформирањето на стапалата, отокот, рани и други проблеми кои се последица од неудобни обувки.

Удобност, целосна поддршка и модерен изглед на секој чекор

Дизајнирани за да го подобрат вашиот живот менувајќи го начинот на кој одите. Вокмакс флексибилниот ѓон ви дава чувство како да одите на песок. Тие се спортски, но истовремено и со елегантен дизајн, давајќи ви целосна поддршка на целото тело секојпат кога ќе се придвижите.

Вокмакс машките Адаптив патики се достапни во црна, кафена и сина боја и во величини од 40 - 45.

Уживајте во удобноста со новите Адаптив патики

Новите Адаптив патики од Вокмакс им нудат идеална удобност на вашите стапала. Тие се одлични за секојдневните прошетки, за оние кои поминуваат долго време на нозе и за оние кои имаат проблеми со стапалата. Сега ја имате најдобрата поддршка и удобност без оглед на тоа дали се наоѓате на работното место, се шетате или пак ги извршувате секојдневните активности.

Уште поголема флексибилност

Благодарение на новиот и иновативен флексибилен ѓон кој ја зголемува својата ширина, Вокмакс Адаптив патиките ви нудат 100% флексибилност која се прилагодува на формата на секое стапало. Дополнително, специјалниот ѓон го спречува деформирањето на стапалата, отокот, рани и други проблеми кои се последица од неудобни обувки.

Удобност, целосна поддршка и модерен изглед на секој чекор

Дизајнирани за да го подобрат вашиот живот менувајќи го начинот на кој одите. Вокмакс флексибилниот ѓон ви дава чувство како да одите на песок. Тие се спортски, но истовремено и со елегантен дизајн, давајќи ви целосна поддршка на целото тело секојпат кога ќе се придвижите.

Вокмакс машките Адаптив патики се достапни во црна, кафена и сина боја и во величини од 40 - 45.

Заоблен ѓон за поголема мускулна активност и помал притисок врз зглобовите

Вокмакс Адаптив патиките имаат заоблен ѓон кој ги активира мускулите на задникот и нозете. Тој исто така обезбедува правилно држење на телото и поставување на стапалото додека чекорите, што значи дека што почесто и подолго се движите, толку повеќе ги активирате мускулите и ја подобрувате циркулацијата.

Општи придобивки од Вокмакс обувките

 • Го подобруваат држењето
 • Го намалуваат притисокот и ја спречуваат болката во зглобовите и грбот
 • Ги активираат мускулите на задникот, колковите, нозете и стомакот
 • Ви помагаат во согорувањето на калориите
 • Ја подобруваат циркулацијата и ја спречуваат појавата на целулит

Неколку добри причини зошто да ги купите најновите Адаптив патики

 • уште поголема флексибилност
 • го подобруваат држењето
 • го намалуваат притисокот во нозете и мускулите
 • ја спречуваат болката во зглобовите и грбот
 • ги тонираат и зајакнуваат мускулите (колковите, задникот, нозете и абдоменот)
 • ви помагаат да согорите повеќе калории и да слабеете со секој чекор
 • лесен, но стабилен дизајн
 • секогаш во мода

Технички карактеристики
Вокмакс линија Adaptive
Дополнителни карактеристики флексибилен ѓон, со врвки
Достапни бои кафеава, морнарско сина, црна
Достапни големини 40-45
Материјал: Ѓон Други материјали
Материјал: Влошка Текстил
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) Текстил

Рецензии од купувачи 1 рецензии

1 производ(и)

4

1 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка

Review by male

07.10.2016

super za pesacenje
kamo 46

1 производ(и)