Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Canvas Еспадрили

Canvas Еспадрили Walkmaxx
Photos
 • Видеа
 • Слики
Canvas Еспадрили Walkmaxx Canvas Еспадрили Walkmaxx Canvas Еспадрили Walkmaxx Canvas Еспадрили Walkmaxx Canvas Еспадрили Walkmaxx Canvas Еспадрили Walkmaxx Canvas Еспадрили Walkmaxx Canvas Еспадрили Walkmaxx Canvas Еспадрили Walkmaxx Canvas Еспадрили Walkmaxx Canvas Еспадрили Walkmaxx Canvas Еспадрили Walkmaxx Canvas Еспадрили Walkmaxx Canvas Еспадрили Walkmaxx Canvas Еспадрили Walkmaxx
-40%
Canvas Еспадрили

SKU: 99-1000040320

 • Модерен изглед без труд за секоја маж и жена - Сега со ѓон кој истовремено ве масира
 • Многу малку видови на чевли се толку класични како што се еспадрилите. За модерен и лежерен изглед, на фармерки или панталони, вие секогаш ќе изгледате одлично!
 • Специјална понуда со 50% ПОПУСТ!
Canvas Еспадрили
Табела на големини

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 2.490,00 ден.


Специјална цена: 1.490,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Уживајте во удобноста и разладувачката масажа со модерни чевли!

 • Разновидни и класични
 • Се вклопуваат во секој тип на гардероба
 • Со специјалниот заоблен ѓон ќе се чувствувате како да чекорите боси
 • Ги активираат мускулите
 • Го намалуваат притисокот врз зглобовите
 • Со ѓон кој ве разладува и масира
 • За мажи и жени
 • Достапни во 4 модерни бои: морнарско сина, беж, црна и црвена

Специјална понуда со 50% ПОПУСТ!

Заоблен ѓон за поголема активност на мускулите, помал притисок врз зглобовите

Вокмакс еспадрилите за мажи и жени имаат заоблен ѓон кој ги активира мускулите на нозете и задникот.

Со овие еспадрили притисокот при одењето се префрла од зглобовите на мускулите, па затоа можете побрзо да слабеете и да го зајакнете телото, и истовремено да ја спречите појавата на целулит.

Генерални придобивки од Вокмакс чевлите

 • Го подобрувате држењето
 • Ви помагаат во намалување на притисокот
 • Ја стимулираат циркулацијата и ја спречуваат појавата на целулит

Модерен изглед без труд за секоја маж и жена - Сега со ѓон кој истовремено ве масира

Многу малку видови на чевли се толку класични како што се еспадрилите. За модерен и лежерен изглед, на фармерки или панталони, вие секогаш ќе изгледате одлично!

Канвас еспадрилите од Вокмакс се дизајнирани да го подобрат вашиот живот менувајќи го начинот на кој чекорите. Тие имаат заоблен ѓон со кој ќе се чувствувате како да чекорите боси. Овој начин на одење придонесува за намалување на притисокот од зглобовите и прави да се чувствувате и поудобно.

Почувствувајте ја нежната масажа и разладувањето додека чекорите - Идеални се за оние кои имаат проблем со потење на стапалата

Благодарение на неверојатната удобност на Вокмакс еспадрилите за мажи и жени, вие ќе ја чувствувате разладувачката масажа на стапалата. Оваа дополнителна удобност е благодарение на зелениот гел во ѓонот за масажа и разладувачки ефект. Можете да ги носите во секоја прилика, на работа, на прошетка или за извршување на секојдневните активности.

Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики со ѓон со зелен гел
Достапни бои беж, морнарско сина, црвена, црна
Достапни големини 36-45
Заоблен ѓон Да
Материјал: Ѓон Други материјали
Материјал: Влошка Текстил
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) Текстил

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка