Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Женски универзални обувки

Style Женски универзални обувки Walkmaxx
Photos
 • Видеа
 • Слики
Style Женски универзални обувки Walkmaxx Style Женски универзални обувки Walkmaxx Style Женски универзални обувки Walkmaxx Style Женски универзални обувки Walkmaxx Style Женски универзални обувки Walkmaxx Style Женски универзални обувки Walkmaxx Style Женски универзални обувки Walkmaxx Style Женски универзални обувки Walkmaxx Style Женски универзални обувки Walkmaxx Style Женски универзални обувки Walkmaxx
-70%
Женски универзални обувки

SKU: 99-1000034536

 • Сега можете да уживате во Walkmaxx во текот на целата година, на спортски или формални пригоди.
 • Удобноста во одењето останува иста, но новите Walkmaxx Ladies Style Shoes се многу помодерни.
 • Модерни и современи, јасен дизајн кој придонесува кон секојдневниот, но истовремено и елегантен изглед.
Табела на големини

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 3.290,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Неколку добри причини зошто да ги купите најновите женски обувки од Walkmaxx

 • го подобруваат држењето
 • го намалуваат притисокот во нозете и мускулите
 • ја спречуваат болката во зглобовите и грбот
 • ги тонираат и зајакнуваат мускулите (колковите, задникот, нозете и абдоменот)
 • ви помагаат да согорите повеќе калории и да слабеете со секој чекор
 • Лесен, но стабилен дизајн
 • Секогаш во мода

За подобар и поздрав стил на живеење со секој чекор

Без оглед дали одите на шопинг, на прошетка со вашето милениче или одите на работа, сега можете да направите многу повеќе за Вашето здравје и за подобар изглед, со секој следен чекор. Колку почесто ги носите Walkmaxx Ladies Style Shoes, толку резултатите се подобри!

Како функционираат?

Дизајнирани за да го подобрат вашиот живот менувајќи го начинот на кој се движите. Walkmaxx обувките имаат специјален заоблен ѓон кој симулира одење на мек песок. Со Walkmaxx женските обувки ќе почувствувате како петата да потонува во тлото додека одите. Тие ви овозможуваат природно движење благодарение на кое телесната тежина го преместува притисокот од стапалата.

*Цената со Клуб 5* каричка е 2290 ден.

Walkmaxx Ladies Style Shoes – чекорете кон поздрав живот!

Walkmaxx женските обувки им даваат оптимална удобност во чекорењето на сите генерации. Со неверојатно удобните обувки ќе се чувствувате како да се движите во воздух.

Walkmaxx женските обувки го имаат оригиналниот заоблен ѓон на Walkmaxx кој ги активира мускулите на задникот и нозете, го подобрува држењето на телото, што значи дека што повеќе се движите долку повеќе ја подобрувате циркулацијата и здравјето. Walkmaxx Ladies Style Shoes обувките го префрлаат притисокот од движењето од зглобовите на чевлите па така можете многу побрзо да ослабете и да го зајакнете телото.

*Цената со Клуб 5* каричка е 2290 ден.

Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики удобен материјал во влошката, практичен начин на закопчување
Достапни бои беж, црна
Достапни големини 36-42
Заоблен ѓон Да
Материјал: Ѓон Други материјали
Материјал: Влошка Текстил
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) Текстил

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка