Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Running Shoes Патики за трчање 2.0

-50%

Излегувајте почесто и уживајте во новите патики за трчање од Вокмакс - сега многу подобри!

 • Лесни патики за трчање со флексибилен ѓон и 3D перниче со гел
 • Привлечен дизајн во 4 модерни бои
Running Shoes Патики за трчање 2.0

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 1.490,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Излегувајте почесто и уживајте во новите патики за трчање од Вокмакс - сега многу подобри!

 • Лесни патики за трчање со флексибилен ѓон и 3D перниче со гел
 • Привлечен дизајн во 4 модерни бои
Дознајте повеќе
Детали за производот

Модерна технологија - 3D перничиња со гел за екстремна удобност

Со новите лесни и удобни патики за трчање од Вокмакс ќе се чувствувате навистина удобно. Тие ви го нудат највисокото ниво на модерна технологија - ѓон со гел кој ви дава поддршка и го апсорбира притисокот.

Новите патики за трчање од Вокмакс имаат 3D гел перничиња кои ви обезбедуваат целосна поддршка на телото. Овие перничиња, исто така, го апсорбираат и притисокот.

Благодарение на дизајнот на ѓонот тие ви нудат:

 • Максимална подвижност
 • Стапалата ќе ги чувствувате лесни
 • Прецизно прилагодување на секое движење
 • Одлична можност за циркулација на воздух

Извлечете го максимумот од секојдневните прошетки и спортските активности со помош на Вокмакс!

Специјална понуда со ПОПУСТ!

Одлични за трчање, вежбање и секојдневно пешачење

Тајната е во неверојатната флексибилност на ѓонот со избразден дизајн. Внатрешноста на новите патики од Вокмакс ви нуди удобност, додека пак надворешноста ви гарантира цврсто и флексибилно држење на стапалото како и циркулација на воздух.

 

Едноставно облечете ги и подготвени сте за трчање, џогирање, пешачење, пазарење...

Одлични причини зошто да ги имате новите патики за трчање од Вокмакс!

 1. Максимална мобилност
 2. Прецизно прилагодување на секое движење
 3. Вашите стапала ќе ги чувствувате лесни
 4. Циркулација на воздух
 5. Модерен дизајн
 6. Набразден ѓон за максимална флексибилност
 7. Влошка со 3D гел перничиња
 8. Привлечен дизајн во 4 модерни бои!

*Цената со Клуб 5* картичка е 2.490 ден.

Трчајте лесно со неверојатно удобниот ѓон со перничиња од гел

Кога станува збор за трчање, ништо не е толку важно колку да ги одберете вистинските патики. Со најновите патики за трчање од Вокмакс, ќе добиете неверојатна поддршка и удобност. Со Вокмакс добивате се - и удобност и дизајн!

Модерна технологија - 3D перничиња со гел за екстремна удобност

Со новите лесни и удобни патики за трчање од Вокмакс ќе се чувствувате навистина удобно. Тие ви го нудат највисокото ниво на модерна технологија - ѓон со гел кој ви дава поддршка и го апсорбира притисокот.

Новите патики за трчање од Вокмакс имаат 3D гел перничиња кои ви обезбедуваат целосна поддршка на телото. Овие перничиња, исто така, го апсорбираат и притисокот.

Благодарение на дизајнот на ѓонот тие ви нудат:

 • Максимална подвижност
 • Стапалата ќе ги чувствувате лесни
 • Прецизно прилагодување на секое движење
 • Одлична можност за циркулација на воздух

Извлечете го максимумот од секојдневните прошетки и спортските активности со помош на Вокмакс!

Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики вградена 3D гел влошка
Достапни бои orange, розева, сива, сина
Достапни големини 36-45
Материјал: Ѓон Други материјали
Материјал: Влошка Текстил
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) Текстил

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка

Review by hshsh

07.10.2016

losi boi
super patiki ama mnogu los izbor na boi. trebalo da gi ima i vo normalni boi kako celosno crni ili celosno beli

1 производ(и)