Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Running shoes Патики за трчање

Running shoes Патики за трчање Walkmaxx
Photos
 • Видеа
 • Слики
Running shoes Патики за трчање Walkmaxx Running shoes Патики за трчање Walkmaxx Running shoes Патики за трчање Walkmaxx Running shoes Патики за трчање Walkmaxx Running shoes Патики за трчање Walkmaxx Running shoes Патики за трчање Walkmaxx Running shoes Патики за трчање Walkmaxx Running shoes Патики за трчање Walkmaxx Running shoes Патики за трчање Walkmaxx
-41%
Running shoes Патики за трчање

SKU: 99-1000028937

 • Лесни патики за трчање со флексибилен ѓон
 • Удобни за носење
 • Привлечен јасен дизајн во две модерни бои
 • Специјална понуда со 41% ПОПУСТ!

Редовна цена: 3.390,00 ден.


Специјална цена: 1.990,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Специјална понуда со 41% ПОПУСТ!

Идеални за трчање, вежбање и секојдневно пешачење

Тајната позади овие исклучителни патики е во флексибилниот, отпорен ѓон со ребрест профил. Внатрешноста на Walkmaxx Патиките за Трчање целосно одговара на вашето стапало, а зајакнатиот горен слој ви гарантира цврстина, флексибилност и добра проветреност.

Само облечете ги и веднаш ќе се чувствувате подготвени за сите физички активности - трчање, џогирање, пешачење, па дури и шопинг...

Специјална понуда со 41% ПОПУСТ!

Удобните чевли сепак може да бидат и модерни!

Зошто да се мачите со тесни чевли кога може да уживате во секој чекор благодарение на удобните Walkmaxx Патики за трчање.

Екстремно лесни патики кои ве прават да се чувствувате уште поудобно бидејќи ви даваат чувство како да лебдите. Прекрасниот дизајн во две бои се вклопува во вашата секојдневна гардероба, како што се фармерките, сомотските панталони или тренерките.

Освежете ги вашите стапала и стил со модерните Walkmaxx Патики за Трчање.

Мора да признаете дека моментот кога ќе ги облечете патиките за трчање и ќе излезете надвор е моментот кога се чувствувате најслободни. Дури и ако не сте професионален атлетичар, сега можете во целост да уживате во трчањето, релаксацијата и слободата со лесните, удобни и модерни патики.

Сè што едни патики за трчање треба да имаат за да ги одржат вашите стапала во добро расположение

Walkmaxx Патиките за Трчање покрај тоа што се модерни, тие се и навистина флексибилни. Тие ви нудат:

 • Максимална мобилност и удобност
 • Убаво, лесно чувство на вашите стапала
 • Прецизно прилагодување на секое движење и
 • Добра проветреност

Разгалете ги вашите стапала со флексибилен, мек и заоблен ѓон

Ѓонот е најважниот дел од патиките за трчање бидејќи му дава поддршка на стапалото и го абсорбира притисокот. Walkmaxx Патиките за Трчање ви нудат многу повеќе:

 • Флексибилна влошка со ребрест профил која го подржува секое движење на вашето стапало
 • Интегрирани обложени меѓуслоеви кои помагаат да се заштити стапалото и ја зголемуваат удобноста.
 • Уживајте во секојдневните прошетки и трчање благодарение на Walkmaxx!

Специјална понуда со 41% ПОПУСТ!

Разгалете ги вашите стапала со флексибилен, мек и заоблен ѓон

Ѓонот е најважниот дел од патиките за трчање бидејќи му дава поддршка на стапалото и го абсорбира притисокот. Walkmaxx Патиките за Трчање ви нудат многу повеќе:

 • Флексибилна влошка со ребрест профил која го подржува секое движење на вашето стапало
 • Интегрирани обложени меѓуслоеви кои помагаат да се заштити стапалото и ја зголемуваат удобноста.
 • Уживајте во секојдневните прошетки и трчање благодарение на Вокмакс!

Сè што едни патики за трчање треба да имаат за да ги одржат вашите стапала во добро расположение

Walkmaxx Патиките за Трчање покрај тоа што се модерни, тие се и навистина флексибилни. Тие ви нудат:

 • Максимална мобилност и удобност
 • Убаво, лесно чувство на вашите стапала
 • Прецизно прилагодување на секое движење и
 • Добра проветреност
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики делумно заоблени кај петите, одлична проветреност
Достапни бои бела/зелена, црна/сина
Достапни големини 37-45
Материјал: Ѓон Други материјали
Материјал: Влошка Текстил
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) Текстил

Рецензии од купувачи 1 рецензии

1 производ(и)

5

1 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка

Review by Peder

07.10.2016

Super
Super se obovive

1 производ(и)