Нема производи во вашата кошничка.

 • Walkmaxx Нови модели
  ново

  Walkmaxx Нови модели

  Разгледајте ги нашите најнови Walkmaxx модели за оваа сезона.

  Побрзајте, одберете и нарачајте веднаш.

  Walkmaxx Нови модели
  ново

  Walkmaxx Нови модели

  Разгледајте ги нашите најнови модели за оваа сезона.

 • Fit Shoes Signature Патики
  ново

  Fit Shoes Signature Патики

  Секојдневна удобност без компромиси.

  Популарни поради удобноста, Walkmaxx Fit Патиките ви нудат стабилност и топлина за време на пролетните денови.

  Oд: 2.490,00 ден.

  Fit Shoes Signature Патики
  ново

  Fit Shoes Signature Патики

  Популарни поради удобноста, Walkmaxx Fit Патиките ви нудат стабилност

 • Нови Fit Патики
  ново

  Нови Fit Патики

  Воведете пролетни бои во вашата гардероба со Walkmaxx Fit Патиките.

  Овие привлечни Fit Патики совршено ќе одговараат на вашата модна комбинација.

  Oд: 2.490,00 ден.

  Нови Fit Патики
  ново

  Нови Fit Патики

  Воведете пролетни бои во вашата гардероба со Walkmaxx Fit Патиките.

 • Trend Патики со рамен ѓон!
  ново

  Trend Патики со рамен ѓон!

  Нoво од Walkmaxx - Trend патики со рамен ѓон!

  Trend Патики со рамен ѓон!
  ново

  Trend Патики со рамен ѓон!

  Нагласете го вашиот стил со новите Trend патики!

 

Одберете модел

 
 

Машки обувки

 
 

Женски обувки

 
 

Нови модели

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

Рецензии од купувачи:

Топ понуди

Што ги прави Walkmaxx толку посебни?

Иновативно заоблени за неверојатна удобност и комфорт

Овозможува природно движење на ногата - чувство како боси да пешачите по песочна плажа.

Спречуваат појава на болки во стапалата и грбот

Одлично решение за оние кои поголем дел од времето го поминуваат во пешачење, спортисти, особи со рамни стапала или оние со болки во нозете.

Зголемена активност на мускулите

Зацврстување на мускулите, подобрување на држењето на телото, согорување калории и подобрување на расположението.

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.