Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Walkmaxx Fit Canvas Патики
  ново

  Walkmaxx Fit Canvas Патики

  Запознајте ги Walkmaxx Fit Canvas, совршен додаток на секоја дама. Модерни патики создадени само за вас.

  Комбинација на спортски и елегантен дизајн.

  Oд: 2.990,00 ден.

  Walkmaxx Fit Canvas Патики
  ново

  Walkmaxx Fit Canvas Патики

  Walkmaxx Fit Canvas Патиките, совршен додаток на секоја дама.

 • Fit Shoes Signature Патики
  ново

  Fit Shoes Signature Патики

  Секојдневна удобност без компромиси.

  Популарни поради удобноста, Walkmaxx Fit Патиките ви нудат стабилност и топлина за време на пролетните денови.

  Oд: 2.690,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 2.290,00 ден.

  Fit Shoes Signature Патики
  ново

  Fit Shoes Signature Патики

  Популарни поради удобноста, Walkmaxx Fit Патиките ви нудат стабилност

 • Нови Fit Патики
  ново

  Нови Fit Патики

  Воведете пролетни бои во вашата гардероба со Walkmaxx Fit Патиките.

  Овие привлечни Fit Патики совршено ќе одговараат на вашата модна комбинација.

  Oд: 2.690,00 ден.

  Нови Fit Патики
  ново

  Нови Fit Патики

  Воведете пролетни бои во вашата гардероба со Walkmaxx Fit Патиките.

 • Walkmaxx Нови модели
  ново

  Walkmaxx Нови модели

  Разгледајте ги нашите најнови модели.

  Walkmaxx Нови модели
  ново

  Walkmaxx Нови модели

  Разгледајте ги нашите најнови модели за оваа сезона.

 

Одберете модел

 
 

Машки обувки

 
 

Женски обувки

 
 

Нови модели

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

Рецензии од купувачи:

Топ понуди

Што ги прави Walkmaxx толку посебни?

Иновативно заоблени за неверојатна удобност и комфорт

Овозможува природно движење на ногата - чувство како боси да пешачите по песочна плажа.

Спречуваат појава на болки во стапалата и грбот

Одлично решение за оние кои поголем дел од времето го поминуваат во пешачење, спортисти, особи со рамни стапала или оние со болки во нозете.

Зголемена активност на мускулите

Зацврстување на мускулите, подобрување на држењето на телото, согорување калории и подобрување на расположението.

Нашите продавници работат до 19 ч.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома