Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • ПОДАРОК со секоја онлајн нарачка

  ПОДАРОК со секоја онлајн нарачка

  Само овој викенд, имате понуди со огромни попусти... И тоа нели не е сè :)

  Со секоја онлајн нарачка до недела (24.01.) добивате и ПОДАРОК!

  ПОДАРОК со секоја онлајн нарачка

  ПОДАРОК со секоја онлајн нарачка

  Со секоја онлајн нарачка до недела (24.01.) добивате и ПОДАРОК!

 • Walkmaxx Fit Shoes Signature Есенски патики
  -44%

  Walkmaxx Fit Shoes Signature Есенски патики

  Дополнете ја вашата колекција обувки со најновите Walkmaxx Есенски патики.

  Овие унисекс патики лесно ќе се вклопат во секоја ваша комбинација.

  Редовна цена: 2.290,00 ден.

  Специјална цена: 1.290,00 ден.

  Walkmaxx Fit Shoes Signature Есенски патики
  -44%

  Walkmaxx Fit Shoes Signature Есенски патики

  Дополнете ја вашата колекција обувки со најновите Walkmaxx патики.

 • Trend Leisure Shoes Origin Есенски старки
  -41%

  Trend Leisure Shoes Origin Есенски старки

  Дизајнирани да обезбедат максимална удобност, Origin Есенските обувки се изработени од лесни материјали, мека мемори пена и познатиот заоблен ѓон.

  Редовна цена: 1.690,00 ден.

  Специјална цена: 990,00 ден.

  Trend Leisure Shoes Origin Есенски старки
  -41%

  Trend Leisure Shoes Origin Есенски старки

  Зачекорете во совршена удобност со Trend Origin Есенските старки

 • Нови Fit Signature Патики
  ново

  Нови Fit Signature Патики

  Популарни поради нивната удобност, Walkmaxx Fit Signature универзалните патики ви нудат стабилност и топлина за време на свежите пролетни денови.

  Oд: 3.690,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 1.990,00 ден.

  Нови Fit Signature Патики
  ново

  Нови Fit Signature Патики

  Walkmaxx Fit Signature Патиките ви нудат стабилност и топлина.

 

Одберете модел

 
 

Машки обувки

 
 

Женски обувки

 
 

Нови модели

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

Рецензии од купувачи:

Топ понуди

Што ги прави Walkmaxx толку посебни?

Иновативно заоблени за неверојатна удобност и комфорт

Овозможува природно движење на ногата - чувство како боси да пешачите по песочна плажа.

Спречуваат појава на болки во стапалата и грбот

Одлично решение за оние кои поголем дел од времето го поминуваат во пешачење, спортисти, особи со рамни стапала или оние со болки во нозете.

Зголемена активност на мускулите

Зацврстување на мускулите, подобрување на држењето на телото, согорување калории и подобрување на расположението.

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома