Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Жешки попусти до 80%

Најголема летна распродажба. Цени какви што сме немале никогаш досега!

Цени какви што сме немале никогаш досега!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Walkmaxx роденденска понуда

  Walkmaxx роденденска понуда

  Прославуваме 10 години Walkmaxx, со најголемата роденденска акција досега.

  Вашите омилени модели сега по најниските роденденски цени. Побрзајте!

  Walkmaxx роденденска понуда

  Walkmaxx роденденска понуда

  Вашите омилени модели сега по најниските роденденски цени.

 • Нови Fit Signature Патики
  ново

  Нови Fit Signature Патики

  Популарни поради нивната удобност, Walkmaxx Fit Signature универзалните патики ви нудат стабилност и топлина за време на свежите пролетни денови.

  Oд: 3.690,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 2.690,00 ден.

  Нови Fit Signature Патики
  ново

  Нови Fit Signature Патики

  Walkmaxx Fit Signature Патиките ви нудат стабилност и топлина.

 • Walkmaxx Fit Спортски ранец
  ново

  Walkmaxx Fit Спортски ранец

  Конечно, ранец што го заслужувате вие и вашиот стил!

  Fit Спортскиот ранец има двојна фукнција, прекрасен додаток и практичен ранец за вашите работи.

  Вашата цена: 3.580,00 ден.

  Walkmaxx Fit Спортски ранец
  ново

  Walkmaxx Fit Спортски ранец

  Walkmaxx Fit Спортскиот ранец има повеќенаменска внатрешност.

 • НОВИ Walkmaxx Trend Старки
  -50%

  НОВИ Walkmaxx Trend Старки

  Новите Trend Старки нудат уникатен дизајн без да ги запостават неопходните аспекти на квалитетните обувки за одење, како удобност и трајност.

  НОВИ Walkmaxx Trend Старки
  -50%

  НОВИ Walkmaxx Trend Старки

  Овие тренди патики го прават одењето и долгото стоење поудобно.

 

Одберете модел

 
 

Машки обувки

 
 

Женски обувки

 
 

Нови модели

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

Рецензии од купувачи:

Топ понуди

Што ги прави Walkmaxx толку посебни?

Иновативно заоблени за неверојатна удобност и комфорт

Овозможува природно движење на ногата - чувство како боси да пешачите по песочна плажа.

Спречуваат појава на болки во стапалата и грбот

Одлично решение за оние кои поголем дел од времето го поминуваат во пешачење, спортисти, особи со рамни стапала или оние со болки во нозете.

Зголемена активност на мускулите

Зацврстување на мускулите, подобрување на држењето на телото, согорување калории и подобрување на расположението.