Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Walkmaxx Fit Shoes Signature Есенски патики
  ново

  Walkmaxx Fit Shoes Signature Есенски патики

  Дополнете ја вашата колекција обувки со најновите Walkmaxx Есенски патики.

  Овие унисекс патики лесно ќе се вклопат во секоја ваша комбинација.

  Oд: 2.290,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 1.990,00 ден.

  Walkmaxx Fit Shoes Signature Есенски патики
  ново

  Walkmaxx Fit Shoes Signature Есенски патики

  Дополнете ја вашата колекција обувки со најновите Walkmaxx патики.

 • Walkmaxx Fit Shoes Style Есенски патики
  ново

  Walkmaxx Fit Shoes Style Есенски патики

  Додадете свеж и стилски пристап на вашиот секојдневен изглед.

  Овие супер кул патики имаат модерни бои и флексибилна, мека и удобна влошка.

  Oд: 2.990,00 ден.

  Walkmaxx Fit Shoes Style Есенски патики
  ново

  Walkmaxx Fit Shoes Style Есенски патики

  Додадете свеж и стилски пристап на вашиот секојдневен изглед.

 • Walkmaxx Fit Спортски ранец
  -50%

  Walkmaxx Fit Спортски ранец

  Конечно, ранец што го заслужувате вие и вашиот стил!

  Fit Спортскиот ранец има двојна фукнција, прекрасен додаток и практичен ранец за вашите работи.

  Редовна цена: 3.580,00 ден.

  Специјална цена: 1.780,00 ден.

  Walkmaxx Fit Спортски ранец
  -50%

  Walkmaxx Fit Спортски ранец

  Walkmaxx Fit Спортскиот ранец има повеќенаменска внатрешност.

 • Нови Fit Signature Патики
  ново

  Нови Fit Signature Патики

  Популарни поради нивната удобност, Walkmaxx Fit Signature универзалните патики ви нудат стабилност и топлина за време на свежите пролетни денови.

  Oд: 3.690,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 1.990,00 ден.

  Нови Fit Signature Патики
  ново

  Нови Fit Signature Патики

  Walkmaxx Fit Signature Патиките ви нудат стабилност и топлина.

 

Одберете модел

 
 

Машки обувки

 
 

Женски обувки

 
 

Нови модели

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

Рецензии од купувачи:

Топ понуди

Што ги прави Walkmaxx толку посебни?

Иновативно заоблени за неверојатна удобност и комфорт

Овозможува природно движење на ногата - чувство како боси да пешачите по песочна плажа.

Спречуваат појава на болки во стапалата и грбот

Одлично решение за оние кои поголем дел од времето го поминуваат во пешачење, спортисти, особи со рамни стапала или оние со болки во нозете.

Зголемена активност на мускулите

Зацврстување на мускулите, подобрување на држењето на телото, согорување калории и подобрување на расположението.