Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video
ID: 110048683 SKU: 110048683

Delimano Air Fryer Multicooker и електричен експрес лонец

Краток опис

Гответе поздрави и повкусни оброци за вашето семејство со овој неверојатен Апарат за готвење со топол воздух. Користете го како апарат за готвење под притисок за побрзи и поздрави резултати, за бавно готвење да ги ослободите сите вкусови или за готвење претходно вакумирана храна (sous vide). Напредниот дизајн, капацитетот од 6л и лесниот начин за работење ќе ви ја олеснат работата во кујната

11.990,00 ден.
Club5*: 9.990,00 ден.
Delimano Air Fryer Multicooker и електричен експрес лонец
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Кратко инфо

Гответе поздрави и повкусни оброци за вашето семејство со овој неверојатен Апарат за готвење со топол воздух. Користете го како апарат за готвење под притисок за побрзи и поздрави резултати, за бавно готвење да ги ослободите сите вкусови или за готвење претходно вакумирана храна (sous vide). Напредниот дизајн, капацитетот од 6л и лесниот начин за работење ќе ви ја олеснат работата во кујната

Дознајте повеќе
Детали за производот

Неверојатен повеќенаменски апарат за готвење

Нема потреба од посебна рерна, фритеза, експрес лонец, апарат за бавно готвење - новиот Апарат за готвење со топол воздух и под притисок ќе го направи сето тоа. Зачувајте простор во кујанта и згответе многу различни јадења, солени и благи, за помалку време, со помалку маснотии и повеќе вкус.

Со капацитет од 6 литри, овој апарат може да се користи за подготовка на јадења за целото семејство, со допир на копче со моќност од 1500 W.

Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

Еден апарат за сè

Компактен и стилски, овој апарат зафаќа малку простор во кујната, додека пак, ви нуди различни техники за секојдневно готвење. Нема потреба да купувате одделни апарати кога можете да имате повеќенаменски апарат за да подготвувате каша за појадок, совршен ориз или зеленчук на пареа за ручек, помфирт за ужина или бавно готвени чорби за вечер. Дури можете и да го користите за правење јогурт!

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Бавно готвено месо за најдобрите бургери

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Крем супи од зеленчук

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Крцкаво пилешко или риба

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Зеленчук, риба или пилешко на пареа

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Совршено рижото со морска храна, печурки или зеленчук

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Помфрит и прстени од кромид без масло

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Гулаш - јадење од месо и зеленчук

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Каша за појадок

До 70% помалку маснотии

Без разлика дали сакате крцкав помфрит, сочно пилешко или крофни, сега можете да го добиете истио вкус и текстура како пржено, без користење на масло. Готвењето со топол воздух е брз, безбеден и чист начин за подготовка на вашата омилчена храна, со сите вкусови и помалку калории.

Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

Висок притисок за поздрави, побрзи резултати

Користете ја моќта на готвењето под притисок, за да ја подготвите храната побрзо и да ги зачувате сите вкусови. Скратете го времето за подоготвка на гулаш, чорби и сосови. Добијте го истиот прекрасен вкус за половина од времето.

Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

Едноставен за употреба

Покрај тоа што е многу моќен, овој апарат е многу лесен за користење. Јасни копчиња и едноставно мени, голем ЛЦД екран, ќе ви овозможат готвење до перфекција, секој пат. Безбедносното заклучување ќе ве заштите од изгореници од пареа или жешка вода, додека внатрешните садови се нелепливи и безбедни за миење во машина за садови.

Едноставно, ставете ги состојките, изберете го готвењето и започнете со денот. Топлиот оброк ќе биде подготвен и ќе ве очекува кога ќе посакате, а апаратот ќе го одржува топол до 12 часа.

Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

Готвењето никогаш не било толку лесно

Сега можете да ја подготвите вашата омилена храна, брзо и без неред во кујната. Кошницата и внатрешниот капак имаат нелеплива облога која е лесна за чистење. Сите внатрешни делови зе безбедни за миење во машина за садови а системот за кондензација ќе овозможи вашиот шпорет секогаш да биде чист.

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Нелеплив и лесен за чистење

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Се мијат во машина за садови

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Нема неред благодарение на садот каде што се собира водата

Сетот вклучува:

 1. Главна единица
 2. Внатрешен сад
 3. Капак за готвење со топол воздух
 4. Капак за готвење под притисок
 5. Кошница за готвење со топол воздух
 6. Вилушка 
 7. Мерилка
 8. Сад за собирање на водата
1
2
3
4
5
6
7
8
Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star