Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video
ID: 110066605 SKU: 110066605

Delimano Air Fryer Pro Округла тава

Краток опис

Подгответе вкусна печена храна со помош на Тавата за вашиот Air Fryer Pro. Оваа округла тава совршено одговара на кошницата за да можете да подготвите вкусна пица, пита или различни десерти. Основата од челик и нелепливата облога обезбедуваат совршени резултати, секое време. Безбедна за миење во машина за садови.

690,00 ден.
Delimano Air Fryer Pro Округла тава
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-550
Кратко инфо

Подгответе вкусна печена храна со помош на Тавата за вашиот Air Fryer Pro. Оваа округла тава совршено одговара на кошницата за да можете да подготвите вкусна пица, пита или различни десерти. Основата од челик и нелепливата облога обезбедуваат совршени резултати, секое време. Безбедна за миење во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нелеплива тава за вашиот Air Fryer

Дали сте горд сопственик на Delimano Air Fryer и ви недостасува да можете да испечете нешто вкусно со овој апарат. Нарачајте ја Delimano Air Fryer Pro Тавата, незаменлив додаток за секој Air Fryer. Оваа тава совршено одговара на апаратот и ќе ви овозможи да ги подготвите вашите омилени печени десерти!

Брза пица, компири или кроасани

Delimano Air Fryer Pro Тавата е практична за секоја храна што треба да се пече: пица, фокача, печен зеленчук, дури и десерти. Подгответе вкусна пита, испечете кроасан или само загрејте го ручекот - со оваа тава ќе уживате во различна печена храна во домот, викендичката или канцеларијата.

Нелеплива облога

Тавата совршено одговара на кошницата (дијаметар 17см, висина 3см). Обложена е со нелеплива облога за храната да не се лепи на површината. Дното на тавата е изработено од челик, па храната ќе се пече побрзо. 

Исто така, тавата е безбедна за миење во машина за садови.

Технички карактеристики Погледнете го составот, материјалите и другите технички спецификации кои ќе ги разгалат вашите стапала.
Димензија дијаметар: 17см., висина: 3см., димензии на пакувањето: 16x16x3.8см.
Дополнителни карактеристики нелеплива облога, безбедна за во машина за садови
Материјал јаглероден челик
Тежина 0,14/0,15kg

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star