Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video
ID: 110066603 SKU: 110066603

Delimano Air Fryer Pro Решетка

Краток опис

За повеќе кулинарски авантури со Air Fryer Pro – користете ја Delimano Air Fryer Pro Решетката, додаток кој ќе го претвори вашиот апарат во скара. Користете ја решетката за да подготвите бургер, хот дог или печен зеленчук како прилог. Со оваа решетка можете да печете на 2 нивоа и да подготвувате две јадења во исто време, практично решение кое штеди време.

690,00 ден.
Delimano Air Fryer Pro Решетка
Stock: 6
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-550
Кратко инфо

За повеќе кулинарски авантури со Air Fryer Pro – користете ја Delimano Air Fryer Pro Решетката, додаток кој ќе го претвори вашиот апарат во скара. Користете ја решетката за да подготвите бургер, хот дог или печен зеленчук како прилог. Со оваа решетка можете да печете на 2 нивоа и да подготвувате две јадења во исто време, практично решение кое штеди време.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Претворете го вашиот Апарат за готвење со топол воздух во скара

Подгответе уште повеќе храна во вашиот Air Fryer Pro – гответе на две нивоа со помош на Delimano Air Fryer Pro Rack, решетка од нерѓосувачки челик со која ќе подготвите вкусна храна на поздрав начин. Само ставете ја решетката во апаратот и гответе стек, бургери, пилешко, морска храна и сè друго што би подготвиле на скара.

Нема несакани масти, само вкусна храна секој пат

Подигнатата решетка овозможува маслото и маснотиите да се цедат од храната како што таа се готви, а нејзиниот дизајн овозможува изглед и вкус како готвење на скара. Не дозволувајте времето да го расипе вашиот пикник - користете ја оваа решетка и вашите бургери ќе излезат одлично.

По готвењето, решетката може да се мие во машина за садови.

Технички информации

  • Совршено одговара на кошницата за Air Fryer PRO – димензии 17,9 x 7,1см
  • Висина 7,1 см
  • Висококвалитетен нерѓосувачки челик, лесен за чистење
  • Безбеден за миење во машина за садови

 

Технички карактеристики Погледнете го составот, материјалите и другите технички спецификации кои ќе ги разгалат вашите стапала.
Димензија 18x7,2x7,2cm

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star