Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Joy Slow Juicer Соковник за ладно цедење

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Joy Slow Juicer е соковник за ладно цедење, со кој ќе го искористите максимумот од храната, зачувувајќи ги витамините и хранливите состојки во вкусните, свежи пијалоци. Идеален е за подготовка на здрави густи сокови, како и бебешки кашички. Капацитет на сад: 400 мл. Моќност: 200W

Delimano Joy Slow Juicer Соковник за ладно цедење
7.990,00 ден.
Цена на рати: 12 x 665.84 ден
5.990,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Joy Slow Juicer е соковник за ладно цедење, со кој ќе го искористите максимумот од храната, зачувувајќи ги витамините и хранливите состојки во вкусните, свежи пијалоци. Идеален е за подготовка на здрави густи сокови, како и бебешки кашички. Капацитет на сад: 400 мл. Моќност: 200W

Дознајте повеќе
Детали за производот

Пијалок полн со витамини

Искористете го максимумот од храната со Delimano Joy Slow Juicer и внесувајте повеќе витамини и хранливи состојки во пијалоците. Моторот со мала брзина создава малку топлина, со што се зачувуваат здравите ензими и хранливи состојки, а сокот може да се чува подолго време.

Delimano Joy Slow Juicer

Бавното цедење е процес кој ви овозможува да конзумирате многу повеќе овошје и зеленчук отколку што можете да изедете.

Негувајте го вашето тело

Delimano Joy Slow Juicer работи со процес на екстракција на две нивоа, што значи прецизно цедење на овошјето и зеленчукот без мелење.

 • Delimano Joy Slow Juicer

  Ставете ги состојките по ваш избор

 • Delimano Joy Slow Juicer

  Притиснете го копчето

 • Delimano Joy Slow Juicer

  Уживајте во свежиот и природен сок

Започнете со здрав начин на живот - запознајте се со техниката на бавно цедење - slow juicing

 • Подгответе поздрави и поприродни сокови
 • Хранливи состојки и витамини за вашето тело
 • Системот на мала брзина ја спречува оксидацијата 
 • Моќен мотор со мала потрошувачка на електрична енергија - само 200 W
 • Комапктна големина и мала тежина
Delimano Joy Slow Juicer
Технички карактеристики
Димензија 21*18*51 cm
Тежина 4,5 kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star