Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Delimano Кујнскиот робот е дизајниран за лесна и ефикасна обработка на различни видови на состојки - почнувајќи од белки од јајца, па до најлепливото тесто. Моќниот мотор од 1000 W е идеален за секојдневна употреба. Има 6 нивоа на брзина и една пулсирачка брзина. Во сетот добивате 4 основни додатоци и сад со капацитет од 4,5л.

Delimano Кујнски робот
6.990,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Кујнскиот робот е дизајниран за лесна и ефикасна обработка на различни видови на состојки - почнувајќи од белки од јајца, па до најлепливото тесто. Моќниот мотор од 1000 W е идеален за секојдневна употреба. Има 6 нивоа на брзина и една пулсирачка брзина. Во сетот добивате 4 основни додатоци и сад со капацитет од 4,5л.

Дознајте повеќе
Детали за производот

На секоја кујна и е потребен кујнски робот

Delimano кујнскиот робот во црвена боја е основен апарат за подготовка на секој рецепт. Тој го претвора подготвувањето во забава, го скратува времетраењето на целиот процес. Тој се состои од мотор со моќност од 1000W кој ги претвора состојките во совршено тесто за леб или пица, го мати најдобриот шлаг или снег од белка, совршениот шлаг за колачи и уште повеќе.

Delimano Kitchen Robot

Delimano кујнскиот робот има 4 основни додатоци:

 • Кука за тесто за месење потешки теста
 • Маталка за совршенo тесто за колачиња
 • Маталка за пенаст шлаг
 • Пластичен додаток за заштита од распрскување
 • Delimano Kitchen Robot

  Кука за тесто

 • Delimano Kitchen Robot

  Маталка за тесто

 • Delimano Kitchen Robot

  Маталка за шлаг

 • Delimano Kitchen Robot

  Додаток за заштита

Паметни опции за удобно користење

Delimano кујнскиот робот работи само со едно копче и со 6 опции за брзини + PULSE копчето за максимална брзина. Паметната технологија не дозволува било која од состојките да не биде измешана. И покрај компактната величина која е соодветна за помала кујна, овој производ има сад од нерѓосувачки челик со капацитет од 4,5Л.

 • Delimano Kitchen Robot

  Копче 6 опции за брзини + PULSE опција

 • Delimano Kitchen Robot

  Планитарни движења

 • Delimano Kitchen Robot

  Штитник од распрснување

Погледнете ги и додатоците за Кујнскиот робот:

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star