Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video
ID: 110024520 SKU: 110024520

Delimano Multicooker 20in1 Мултинаменски апарат за готвење

Краток опис

Секој пат кога ќе сакате да подготвите здрави оброци ќе можете да го направите во овој еден апарат, кој е компактен, енергетско ефикасен и лесен за користење. Има 20 програми, функција за одржување топлина и дополнителна функција за подготовка на јогурт. Куќиштето е изработено нерѓосувачки челик, а има и заштита од прегревање. Капацитетот е 5л. и има моќност од 900W.

6.990,00 ден.
Delimano Multicooker 20in1 Мултинаменски апарат за готвење
Stock: 2
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-550
Кратко инфо

Секој пат кога ќе сакате да подготвите здрави оброци ќе можете да го направите во овој еден апарат, кој е компактен, енергетско ефикасен и лесен за користење. Има 20 програми, функција за одржување топлина и дополнителна функција за подготовка на јогурт. Куќиштето е изработено нерѓосувачки челик, а има и заштита од прегревање. Капацитетот е 5л. и има моќност од 900W.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Лонец кој сам готви и кој подготвува јадења за вас

Ако сте во потрага по лесен и практичен начин за подготовка на вашите омилени јадења го имаме идеалниот лонец за вас. Delimano 20in1 MultiCooker ќе ја заврши сета работа, а се што вие треба да направите е да ги ставите состојките, да го поставите програмот и да го одредите времетраењето.

Delimano Multifresh Multicooker 20in1

Универзален и едноставен за користење

Секој пат кога ќе сакате да подготвите здрави оброци ќе можете да го направите во овој еден апарат, кој е компактен, енергетско ефикасен и лесен за користење. Има 20 програми, функција за одржување топлина и дополнителна функција за подготовка на јогурт. Куќиштето е изработено нерѓосувачки челик, а има и заштита од прегревање. Капацитетот е 5л. и има моќност од 900W.

Delimano Multifresh Multicooker 20in1

Ајде секому да се даде можност да биде вистински готвач

Сега и вие конечно ќе можете да подготвувате вкусни јадења кои ќе ги импресионираат гостите без разлика дали сте добар готвач или не. Се што треба да правите е да го следите рецептот и да изберете соодветен програм. Резултатите ќе бидат вкусни и професионални!

 • подгответе месо или зеленчук,
 • готвење на пареа или бавно готвење,
 • подгответе ориз или греав,
 • вкусни супи и сосови,
 • јогурт или џем.
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Кремасти супи или чорби
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Вкусни бургери
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Перфектен ориз
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Свеж јогурт
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Главно јадење
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Морска храна
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Домашни благи и колачи
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Зеленчук

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star