Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Platinum Deluxe PRO Кујнски робот

Photo
Video

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe е дизајниран за миксирање на различни видови храна, од белки од јајца до тесто за леб. 8 брзини и опција за пулсирање, ви овозможуваат максимална разновидност и прецизна контрола со секоја брзина. Сетот вклучува: главен ден, сад од нерѓосувачки челик со капацитет од 5,5л, заштита од прскање, кука, маталка и мешалка.

Delimano Platinum Deluxe PRO Кујнски робот
11.990,00 ден.
6.190,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe е дизајниран за миксирање на различни видови храна, од белки од јајца до тесто за леб. 8 брзини и опција за пулсирање, ви овозможуваат максимална разновидност и прецизна контрола со секоја брзина. Сетот вклучува: главен ден, сад од нерѓосувачки челик со капацитет од 5,5л, заштита од прскање, кука, маталка и мешалка.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Моќен мотор, 10 нивоа на брзина

Delimano Platinum Deluxe Кујнскиот робот е идеален за подготовка на секаква храна – од лесно матење на јајца до месење на тврдо тесто. Моќен мотор од 1000 W кој е одличен за секојдневна употреба на Кујнскиот робот. Одберете помеѓу 8 различни опции + 1 пулсирачка опција.

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro

Вклучува 3 основни додатоци

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe има 3 основни додатоци за матење и миксирање.

 • Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro
  Матење
 • Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro
  Додаток за миксирање
 • Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro
  Месење

Лесно додавање на состојки

Едноставно додавање на состојките во садот за матење. Дополнително, има привлечен дизајн па ќе посакате да го поставите на работната маса и да му се воодушевувате.

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro

Компактен апарат со голем потенцијал

Покрај компактниот дизајн, Delimano Кујнскиот робот ПРО ги има сите карактеристики на професионалните миксери. Дополнително, има привлечен дизајн па ќе посакате да го поставите на работната маса и да му се воодушевувате.

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star