Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video
SKU: 99-1000106386

Delimano Stone Legend Pro Округла тава

Краток опис

Омилената тава за во кујна – оваа округла тава од не’рѓосувачки челик/енамел е достапна во 3 димензии за да одговори на сите ваши потреби. Висококвалитетна нелеплива Quatanium облога во 5 слоја спречува лепење на храната и овозможува готвење со многу малку масло. Благодарение на рачките од не’рѓосувачки челик, може да се користи дури и во рерна. 24, 26 and 28см.

2.590,00 ден.
Delimano Stone Legend Pro Округла тава
Stock: 3
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-553
Кратко инфо

Омилената тава за во кујна – оваа округла тава од не’рѓосувачки челик/енамел е достапна во 3 димензии за да одговори на сите ваши потреби. Висококвалитетна нелеплива Quatanium облога во 5 слоја спречува лепење на храната и овозможува готвење со многу малку масло. Благодарение на рачките од не’рѓосувачки челик, може да се користи дури и во рерна. 24, 26 and 28см.

Дознајте повеќе

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star