Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Dormeo Coral Bath Mat - Простирка за во бања

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Горната површина на Dormeo Coral простирката за во бања има 3D корални форми кои прават да се чувствувате како да чекорите на морскиот брег и на бањата и даваат свеж изглед.

Dormeo Coral Bath Mat - Простирка за во бања
990,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Горната површина на Dormeo Coral простирката за во бања има 3D корални форми кои прават да се чувствувате како да чекорите на морскиот брег и на бањата и даваат свеж изглед.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Луксузна удобност во бањата

3D коралните форми на горниот дел и дополнителниот слој мемори пена ви даваат меко и пријатно чувство, како и ефект на масажа секогаш кога ќе излезете од кадата. Мемори пената има висока апсорбирачка моќ и брзо се суши,па ви нуди топла, сува, чиста и здрава подлога за стоење.

Нелизгачка подлога

Поради зголемена безбедност и спречување на лизгање, на долниот дел е додадена незлигачка гума така што простирката секогаш ќе биде на своето место. Погодна е за секаков вид на подови.

Одлично се приспособува на стапалата

Јадрото е изработено од 100% мемори пена, што совршено одговара на Вашето стапало. Се приспособува на формата на стапалото и дава чувство на мекост и топлина.

Во навлаката има дополнително Cleaneffect® антибактериска заштита. Може да се пере во машина за перење алишта.

Разиграјте ја вашата бања

Одберете помеѓу 4 одлични бои:(зелена, виолетова, беж и светло сина) за да ја разиграте Вашата бања.

Што ја прави оваа простирка одлична:

  • Ви нуди нежна масажа за максимална удобност на стапалата
  • Брзо сушење на стапалата штом застанете на неа после туширање
  • Горниот дел од прекривката има дополнителна CleanEffect® заштита
  • Јадро до мемори пена кое се приспособува на обликот на стапалото и нуди максимална удобност.
Технички карактеристики
Димензија 50x70 см.
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 1 рецензии

4

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Angela Parvulescu

www.dormeo.ro

o parere proasta
De ce nu spuneti ce dimensiuni are?
RE:
Buna ziua! In secțiunea "informatii tehnice" regăsiți informațiile tehnice inclusiv dimensiunile covorului. Acestea sunt 50x70

1 производ(и)

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома