Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video
ID: 110050845 SKU: 110050845

Dormeo Lucia Анатомска перница

Краток опис

Заменете ја старата со нова, анатомскa перница со зголемен проток на воздух. Специјално обликуваната мемори пена нуди проток на воздух, прилагодлива поддршка, идеална за спиење на грб и на страна. Антибактерискиот третман и навлаката која се пере нудат безбедна и здрава средина за спиење. Димензии 30x50 см.

2.380,00 ден.
Club5*: 1.390,00 ден.
Dormeo Lucia Анатомска перница
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-553
Кратко инфо

Заменете ја старата со нова, анатомскa перница со зголемен проток на воздух. Специјално обликуваната мемори пена нуди проток на воздух, прилагодлива поддршка, идеална за спиење на грб и на страна. Антибактерискиот третман и навлаката која се пере нудат безбедна и здрава средина за спиење. Димензии 30x50 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Перница дизајнирана за спиење на страна и на грб

Луѓето спијат во различни положви и на секому не му одговара истата перница. Сега, луѓето кои спијат на страна или на грб можат да уживаат во квалитетниот сон со оваа специјално дизајнирана анатомска перница која ја нуди идеалната поддршка, на вистинското место, за да се разбудите освежени и инспирирани.

Поддршката која ви е потребна за да ги намалите болките во вратот и грбот

По квалитетен сон треба да се разбудите полни со енергија и без болки. Но, погрешната перница за вашата положба на спиење или неквалитетното и неудобно полнење, може да предизвика болки во вратот, рамената и грбот. Дормео Анатомската перница ви го нуди ова и многу повеќе, со оптимален баланс помеѓу цена и квалитет.

Искуството и технологијата заедно ќе ви овозможат најдобар сон

Перницата е базирана на 18 годишното искуство на Dormeo во развивање на најдобрите производи за спалната соба и илјадниците задоволни и одморени купувачи. Ви овозможува поддршка и здрава околина за спиење со користење на две од нашите две иновативни технологии.

  • Јадрото на перницата е 100% мемори пена, со флексибилна структура која се прилагодува на телото и обезбедува цврста поддршка и удобност за вашиот 'рбет, со цел тој да остане без болки. Уникатниот дизајн овозможува одличен проток на воздух за перницата да остане сува и хигиенска.
Технички карактеристики Погледнете го составот, материјалите и другите технички спецификации кои ќе ги разгалат вашите стапала.
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star