Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Fit wlp-line-kv wlp-line-kv

Fit Линија

Обувки кои го подобруваат држењето и ви даваат чувство како да чекорите боси. За оние кои имаат проблеми со грбот, болки и отоци на стапалата како и за оние кои имаат рамни табани.

Чекор кон удобност, чекор со заоблен ѓон. Со Walkmaxx Fit зачекорете во удобност благодарение на заоблениот ѓон.

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома