Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Нови Walkmaxx Pure Сандали

Walkmaxx Pure сандалите се достапни со нов дизајн и подобрени карактеристики за најголема удобност. Познатиот заоблен ѓон останува ист меѓутоа ја намаливме неговата висина и направивме да биде поширок за максимална удобност и поатрактивен изглед.

Достапни се во неколку модерни бои.

 • -50%
  Во моментот нема залиха
  само 0 на залиха
  Pure Машки сандали

  Pure Машки сандали

  Walkmaxx Pure машките сандали со прилагодлив каиш околу зглобот и растеглив еластичен дел се совршени за секој ден. Со познатиот заоблен ѓон тие овозможуваат сигурен и стабилен чекор, додека способноста за апсорпција на притисокот и анти-бактериската технологија прават да ви биде удобно во текот на целиот ден. Достапни се во величини од 40-46 и во 2 бои.
  Во моментот на акција - 50%

  Редовна цена: 2.990,00 ден.


  Специјална цена: 1.495,00 ден.

  Повеќе