Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video
ID: 110066999 SKU: 110066999

Rovus Nano Папучи за чистење

Краток опис

Исчистете го подот додека се движите низ домот со Rovus Nano Папучите за чистење, со долги влакна кои можат да ја соберат прашината, влакната од милениците и многу повеќе. Ставете ги на нозете, врз обувки или боси, користете ги со рацете за да си избришете сите површини. Специјалниот антибактериски третман спречува развивање на бактерии кои предизвикуваат непријатни мирис.

690,00 ден.
Rovus Nano Папучи за чистење
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-553
Кратко инфо

Исчистете го подот додека се движите низ домот со Rovus Nano Папучите за чистење, со долги влакна кои можат да ја соберат прашината, влакната од милениците и многу повеќе. Ставете ги на нозете, врз обувки или боси, користете ги со рацете за да си избришете сите површини. Специјалниот антибактериски третман спречува развивање на бактерии кои предизвикуваат непријатни мирис.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Исчистете го подот додека движите... или танцувате

Уживајте во нов, забавен начин на чистење на подовите, без дополнителен труд со Rovus Nano Папучите за чистење. Само ставете ги на нозете како класични папучи и долгите влакна без мака ќе ја соберат прашината, нечистотија и влакната од милениците. Потоа, ставете ги папучите во машината за алишта и готово, спремни се за повторна употреба.

Rovus Nano Slippers

Совршени за џогирање, чистење и многу повеќе

Овие папучи кои одговараат на сите димензии, можете да ги носите и додека џогирате, за да не оставате чекори на свежо исчистените подови. Ставете ги на рацете и користете ги како моќна крпа за чистење на тврди површини, од кујнски површини до канцелариски бироа, прозорци и огледала.

  • Rovus Nano Slippers
  • Rovus Nano Slippers
  • Rovus Nano Slippers
  • Rovus Nano Slippers

Антибактериски за долготрајна свежина

Папучите се зајакнати со антибактериски третман кој спречува развивање на микроби кои можат да предизвикаат непријатни мириси. Кога ќе се извалкаат, исперете ги, исушете ги и подготвени се за употреба. Забавен додаток на сите алатки за чистење во домот.

Rovus Nano Slippers
Технички карактеристики Погледнете го составот, материјалите и другите технички спецификации кои ќе ги разгалат вашите стапала.
Достапни бои зелена

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star