Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Top Shop Storage Saving Bags Кеси за вакумирање

Photo
Video

Доколку немате доволно простор во вашиот дом за да ги чувате сите оние работи кои ги користите ретко или сезонски, овие ќеси се одлично решение!

 • Заштедете до 80% простор
 • Вакуумирани
 • Водоотпорни
 • Долготрајни
 • 2 слоја полиетилен и најлон
 • Добивате 7 ќеси со различни димензии
Top Shop Storage Saving Bags Кеси за вакумирање
1.980,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Доколку немате доволно простор во вашиот дом за да ги чувате сите оние работи кои ги користите ретко или сезонски, овие ќеси се одлично решение!

 • Заштедете до 80% простор
 • Вакуумирани
 • Водоотпорни
 • Долготрајни
 • 2 слоја полиетилен и најлон
 • Добивате 7 ќеси со различни димензии
Дознајте повеќе
Детали за производот

Ослободете простор во вашите плакари

Со овие ќеси за вакуумирање ќе ослободите простор во плакарите и практично ќе ја складирате сезонската гардероба. Чувајте ја:

 • сезонската гардероба
 • детските алишта
 • пешкирите
 • постелнината
 • перниците

и сето она кое не го користите.

Сетот се состои од:

 • 2 x XL ќеси (68 x 100см.)
 • 2 x L ќеси (55 x 86см.)
 • 2 x M ќеси (45 x 58см.)
 • 1 x ќеса за патување (45 x 58см.)

Идеални за дома и за на пат

Вакуумските ќеси за чување се многу практични и квалитетни, тие ги заштитуваат работите од прав и нечистотии. Во нив можете да спакувате се што ви е потребно за на службен пат или за на одмор, особено ако одите на подолг престој.

Безбедни од прав, нечистотии, инсекти

Модерната технологија е клучна за безбедно чување на вашите работи. Еднонасочниот вентил и двојниот слој од најлон и полиетилен ги чуваат работите целосно заштитени од вода, нечистотии, прав, инсекти и непријатни мириси.

Системот на ќесите за вакуумирање инкорпорира 3 софистицирани технологии за вакуумско затварање и одржување на вакуумот во ќесата.

 • еднонасочен вентил
 • два слоја од полиетилен и најлон
 • непропустлив систем на затварање
Технички карактеристики
Димензија 68 x 100 см., 55 x 86 см., 45 x 58 см.
Материјал PE, најлон
Тежина 710 г. на сетот од 7 парчиња

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star