Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба

Страшно добри попусти до 70%

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Comfort Style Shoes Женски обувки

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Удобност и модерен изглед

Comfort Style женските ниски обувки се она кое ви е потребно за да уживате во удобното чекорење. Со нив ги добивате сите придобивки на заоблениот ѓон и природното движење во комбинација со модерниот и софистициран изглед. Со новите ниски обувки од Вокмакс ќе се чувствувате прекрасно во секоја пригода.

Comfort Style Shoes Женски обувки
1.990,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Удобност и модерен изглед

Comfort Style женските ниски обувки се она кое ви е потребно за да уживате во удобното чекорење. Со нив ги добивате сите придобивки на заоблениот ѓон и природното движење во комбинација со модерниот и софистициран изглед. Со новите ниски обувки од Вокмакс ќе се чувствувате прекрасно во секоја пригода.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Неверојатна удобност!

Ниските Comfort Style обувки ви нудат неверојатна удобност благодарение на заоблениот ѓон во комбинација со влошката со мемори пена и мекото перниче кај петата. Заборавете на изморените и отечени стапала - без оглед на тоа колку долго ќе морате да стоите на нозе или да се движите.

Модерни и софистицирани

Comfort Style ниските обувки се одличен избор за оние кои сакаат да изгледаат убаво, а истовремено да се чувствувате удобно. Тие имаат еластична лента на горниот дел кој го збогатува нивниот изглед, додека внимателно одбраните материјали и нежните, модерни ви помагаат да ја зголемите вашата самодоверба со секој ваш чекор. Овие обувки се одличен избор за сите приватни или професионални пригоди.

Технички карактеристики
Вокмакс линија Comfort
Достапни бои wine, сива, црна
Достапни големини 36-42
Заоблен ѓон Да
Материјал: Ѓон гумен термопластичен еластомер
Материјал: Влошка мемори пена, полиуретан (ПУ)
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) антилоп, еластин, напа полиуретан, текстил / полиестер

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star