Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-37%

Лажицата за чевли на Walkmaxx е незаменлив аксесоар во секој дом. Вистинската должина ќе ви помогне да избегнете непотребно наведнување и превртување врз секој чевел во тесниот ходник. Таа може да се закачи или да се чува во делот каде се чуваат чадорите. Должина: 50 см.

WALKMAXX SHOE HORN

Редовна цена: 190,00 ден.


Специјална цена: 119,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Лажицата за чевли на Walkmaxx е незаменлив аксесоар во секој дом. Вистинската должина ќе ви помогне да избегнете непотребно наведнување и превртување врз секој чевел во тесниот ходник. Таа може да се закачи или да се чува во делот каде се чуваат чадорите. Должина: 50 см.

Дознајте повеќе
Технички карактеристики
Димензија Length: 50 cm
Материјал АБС, гума, пластика

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star