Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video
ID: 110070156 SKU: 110070156

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry Резервно сечило

Краток опис

Wellneo® Supreme Blade Wet&Dry Резервното сечило е заменско сечило за  Wellneo® Supreme Blade Wet&Dry. Иако е дизајнирано за долготрајност, редовно менувајте ја главата за да овозможите оптимални резултати. Замената се препорачува еднаш годишно, за најдобри резултати.

890,00 ден.
Wellneo Supreme Blade Wet&Dry Резервно сечило
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-553
Кратко инфо

Wellneo® Supreme Blade Wet&Dry Резервното сечило е заменско сечило за  Wellneo® Supreme Blade Wet&Dry. Иако е дизајнирано за долготрајност, редовно менувајте ја главата за да овозможите оптимални резултати. Замената се препорачува еднаш годишно, за најдобри резултати.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Револуционерно сечило

Ако барате резервно сечило за вашиот WELLNEO SUPREME BLADE WET & DRY, не барајте повеќе. Иако тој е дизајниран со долготрајност на ум, редовно заменувајте го за да добиете оптимални резултати.

  • Заоблени врвови на сечилата кои ја штитат вашата кожа
  • Повеќе од 200 контактни точки за отстранување на влакната
  • Ги отстранува влакната во 2 насоки за најдобри резултати
Wellneo Supreme Blade Wet&Dry Replacement Blade

За Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry е иновативен апарат со револуционерен дизајн на сечилото, за нежно и ефикасно отстранување на влакната од телото и лицето. Дизајнот на сечилото овозможува тој да работи во две насоки, за удобна и безболна употреба без креми за бричење или вода.

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry Replacement Blade

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star