Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video
ID: 110071663 SKU: 110071663

Wellneo Појас за поддршка на зглобот

Краток опис

Wellneo® Појасот за поддршка на зглобот помага во справување со неудобност и нуди поддршка за зглобовите. Овој прилагодлив појас нуди поддршка, стабилност и удобност и не ги ограничува движењата на раката. Совршен за сите кои имаат болки во зглобовите.

890,00 ден.
Wellneo Појас за поддршка на зглобот
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-553
Кратко инфо

Wellneo® Појасот за поддршка на зглобот помага во справување со неудобност и нуди поддршка за зглобовите. Овој прилагодлив појас нуди поддршка, стабилност и удобност и не ги ограничува движењата на раката. Совршен за сите кои имаат болки во зглобовите.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Неудобност во мускулите

Зглобот на раката игра голема улога во основните движења, од пишување порака до пишување на рака. Кога ќе се појави неудобност во мускулите, таа може да влијае на секојдневните активност, дури и да влијае на квалитетот на животот. Wellneo® Појасот за поддршка на зглобот нуди поддршка и помага во олеснување на неудобноста во мускулите.

Wellneo Wrist Support

Како функционира Wellneo® Појасот за поддршка на зглобот?

Wellneo® Појасот нуди олеснување на мускулите на зглобовите. Изработен е удобни материјали кои нема да предизикаат дополнителна неудобност. Пробајте го и уверете се во тоа што кажуваме.

Но, вистинската тајна се крие внатре во производот, каде што има стратешки поставен магнет.

Wellneo Wrist Support

Карактеристики на производот

 • Ја намалува непријатноста во зглобот
 • Лесен е и флексибилен
 • Една големина одговара на сите
 • Обезбедува поддршка, стабилност и удобност
 • Ја подобрува флексибилноста на зглобот
 • Може да се носи под облеката
Wellneo Wrist Support

Живејте поквалитетен живот

 • Wellneo Wrist Support

  Одете на прошетката која одамна ја планирате.

 • Wellneo Wrist Support

  Почнете повторно да играте тенис како Роџер Федерер.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star