Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Walkmaxx Зимски чизми

Зимските чизми од Walkmaxx ќе ви помогнат да поминете повеќе време на отворено и да ги продолжите секојдневните активности дури и во најстудените денови без оглед на временските услови.

Специјална понуда со 67% ПОПУСТ!

 • -67%
  Во моментот нема залиха
  само 0 на залиха
  Trend Sporty Женски чизми

  Trend Sporty Женски чизми

  Нови Тренд зимски чизми од Walkmaxx со елегантен дизајн и неверојатна удобност. Особено во текот на студените зимски денови тие ќе бидат заштита за вашите стапала дури и во непријатните временски услови благодарение на нелизгачкото дно. Достапни во црна и кафеава боја и со димензии од 36 до 42.
  Во моментот на акција - 67%

  Редовна цена: 5.980,00 ден.


  Специјална цена: 1.990,00 ден.

  Повеќе
 • -67%
  Во моментот нема залиха
  само 0 на залиха
  Comfort Машки зимски чизми

  Comfort Машки зимски чизми

  Ги претставуваме новите Walkmaxx зимскичизми кои се водоотпорни, со ѓон кои спречува пролизгувње, патент за леснооблекување и влошка со мемори пена за одлична удобност и лесен чекор. Достапни во црна боја и со димензии од 40 до 46.
  Во моментот на акција - 67%

  Редовна цена: 5.980,00 ден.


  Специјална цена: 1.990,00 ден.

  Повеќе